Menu

project UBA

Христя Слободян - «Диво-пристрої для щойно-мам»

 

"Читачі рекомендують..."

 

«…ти все зможеш,

…немає поганих мам, є тимчасові труднощі, які треба пережити,

…навчись бачити важливе, бути щасливою тут і зараз,

…візьми себе в руки, організуй все розумно та ефективно,

…довірся собі, роби все природно, а не так «як треба»,

…піклуйся про себе, бо інакше сімя не зможе бути щасливою,

…до всього стався із гумором та позитивом»

Якщо б мене попросили порадити книжки для мам, в які я «вірю» на всі 100 відсотків, то я би порадила «Енн з Інглсайту» Люсі Мод Монтгомері та оцю супер книженцію Христі Слободян «Диво-пристрої для щойно-мам» видавництва «Віват».

Дуже прикольна книжечка – в усіх розуміннях і значеннях. І я то не перебільшую: книжечка тішить око гарними ілюстраціями Альони Жук, її приємно взяти в руки і гортати сторінки, бо вона, по-перше, трохи незвичного альбомного формату і з цупкішими ніж в звичайних книжках сторінками, ну і, власне, це мега-позитивне чтиво.

Книжка хоч і для мам про малюків, але тут ви не знайдете жодних порад, як за малюками доглядати, як їх виховувати чи за якими методиками вчити. Це книжка про мамські мрії і переживання, про мамські будні і свята, про мамське життя як воно є.

Хто з нас – мам, не мріяв про вимикач звуку в дітей? А про заморожувач часу? А про роботів для мега-швидкого прибирання хати? З цією книжкою про таке можна не тільки помріяти, але й придумати «реальніші» штуки для вирішення таких от проблем.

Якщо ти майбутня мама і трохи побоюєшся такого статусу – то книжечка допоможе позбутися тих зайвих побоювань і вагань.

Якщо ти щойно-мама і від кардинальної зміни твого життєвого ритму голова йде обертом і здається, що отой стан «нічогоневстигання» вічний, і ні сил ні натхнення бути мамою більше нема – книженція розрадить, заспокоїть і допоможе вилізти з цього «колеса чи то скаженої білочки, чи то захеканого напівпритомного хомяка» хоч на якийсь час… ну, чи просто порадить, як не крутити його постійно.

Якщо ти мама вже давно, або й бабуся і вже маєш той набутий мамський досвід – книжка допоможе згадати, як то воно було на початках, посміхнутися або й пустити скупу сльозу ностальгії.

От дуже позитивне читання, посміхаюче і заспокійливе… Ми ж бо супер мамуськи і нам все під силу, правда?

А ще книженція має приємний бонус у вигляді додатків, де можна писати, малювати, мріяти, придумувати… одним словом - позитивнічати.

Читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі!

Як долучитися до проекту, дивіться тут

 Текст писала Юлія Слабак,

блогер,

м.Левіце, Словаччина

Останнє редагування П'ятниця, 13 листопада 2015 14:41