Menu

project UBA

Ренсом Ріггз - «Місто порожніх. Втеча з Дому дивних дітей»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Ренсом Ріггз заінтригував мене своєю першою книгою, тому, не зволікаючи, я розпочала читати другий його роман (продовження попереднього - «Дім дивних дітей»), який теж не змусив мене нудьгувати!

Джейкоб та інші дивні діти, після нападу порожняків, залишилися без дому та без виховательки. Хоча, вихователька є, але вона перебуває у тілі птаха. Перед нашими героями з дивовижними здібностями постають нові задачі: знайти імбрину, врятуватися від порожняків, відшукати для себе новий контур та будинок..

Але все не так і просто!

Книга настільки непередбачувана і настільки захоплююча, що я не могла від неї відірватися! Ох! Бідні дітлахи потрапляли у такі ситуації… Вони долали такі перешкоди… що мені, іноді, важко було дихати!

Так! З цією книгою ви сумувати точно не будете! Автор показує нам справжню дружбу, типу «один за всіх, і всі за одного», ніби бутон квітки, Ріггз розкриває нам лінію драматичного кохання головних героїв, на фоні боротьби із злими силами.

Після прочитання другої книги цієї історії, я з диким нетерпінням чекаю на третю, яка, я маю надію, скоро буде надрукована. Отже, якщо ви втомилися від однотипних романів та мрієте зануритися у вир незвичайних пригод – тоді ця книга для вас!

        Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

 

текст писала Олена Горобець,

м. Київ

Останнє редагування Четвер, 28 травня 2015 09:26