Menu

project UBA

Всеукраїнська акція дарування книг #ЩедрийВівторок, 30.11.2021 р.

30 листопада 2021 р. в Україні відбудеться #ЩедрийВівторок (оригінальна назва #GivingTuesday) − день добрих справ, який щорічно відзначається у понад 150 країнах світу.

ВГО Українська бібліотечна асоціація долучається до всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок та оголошує Всеукраїнську акцію дарування книг для бібліотек України.

Poster 8

Що потрібно зробити:

1) організувати у вашій громаді Акцію дарування книг для вашої бібліотеки.

Для цього ми розробили візуальні зображення, які ви можете завантажити тут та використовувати для Акції у вашій громаді

2) до 30 листопада 2021 р. в рамках Акції розміщувати у соціальних мережах пости про отримані в подарунок бібліотекам книги під хештегом #ЩедрийВівторок

3) 30 листопада зібрати на сторінці вашої бібліотеки у соціальних мережах фотозгадки про подаровані книги під хештегом #ЩВБібліотеки

4) за підсумками Акції буде створено відео ЩедріБібліотеки, яке на всю Україну повідомить про добродіїв вашої громади, а бібліотеки, які беруть участь у Акції, будуть занесені на офіційну Карту Добра

Детальніше

GivingTuesday — міжнародний благодійний рух, який є частиною #GivingTuesday. День, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності.

#ЩедрийВівторок не має конкретного формату чи плану дій. Кожна людина, організація чи бізнес можуть втілити в життя власну ідею, проєкт або захід. Це стимулює креативність та надихає генерувати нові ідеї.

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday завдяки ініціативній групі у складі Фонду родини Загорій, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників.

#ЩедрийВівторок у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/GivingTuesdayUA/

https://www.instagram.com/giving_tuesday_ua/

https://twitter.com/GivingTuesdayUA