Menu

project UBA

Агата Крісті - «Канікули в Лімстоці»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Мені надзвичайно подобається творчість Агати Крісті, адже всі її романи цікаві від першої сторінки і до останньої, а розв’язка завжди залишається непередбачуваною. Так сталося і з «Канікулами…».

Історія розгортаєтся в невеличкому провінційному  містечку Лімсток, в яке відправляється на відпочинок та реабілітацію колишній льотчик (від імені містера Джері Бартона і описуються події в книзі) та його сестра. Після авіакастрофи вони з сестрою Джоанною вирішують переїхати подалі від цивілізації, щоб свіже повітря та спокій допомогли швидше одужати. Але не так сталося, як гадалося.

В містечку, де всі один одного знають і жодна найменша новина не залишається поза увагою жителів, не так  спокійно і тихо як здається на перший погляд. Всюди пліткарі, в яких вистачає своїх скелетів у шафах, а автор анонімних листів майстерно розповсюджує їх по місцевих просторах. Досить скоро це все переростає у справжнє вбивство, і навіть не одне, а під підозрою опиняється кожен.

Містер Джері Бартон  стає також заручником брудних анонімних листів і опиняється втягнутим у розслідування, яке і довела до фіналу чарівна міс Марпл. Чекала від самого початку роману на появу одного з головних детективів книг Крісті, але вона з’явилась вже наприкінці, і звичайно ж, не розчарувала. Швидко та спритно допомогла розставити все на свої місця та розгадати загадку.

Роман прочитала дуже швидко, адже він читається легко та невимушено, а інтрига тримається  до самого кінця. Ох і закрутила сюжет Агата! Ну, взагалі-то як завжди!))

      Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Відгук надано у рамках "Читацької Спартакіади", ініційованої Молодіжною секцією Української бібліотечної асоціації

 

текст писала Наталя Жаборовська,

 

бібліограф І категорії

РІЦ «Бібліотека ім. М. Костомарова»

ЦБС Шевченківського району,

м. Києва

Останнє редагування Неділя, 29 березня 2015 12:53