Menu

project UBA

Дафна дю Мор’є - “Ребека”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Друзі, повернімося до класики…англійської! В 1938 році літературне асорті доповнив один ще один чудовий роман Дафни дю Мор’є «Ребека», який приніс  їй шалену популярність.  І, до речі, він по праву вважається однією з найкращих робіт письменниці.  Це психологічний детектив-трилер. І , як притаманно такому жанру літератури, має надзвичайно неочікувану розв’язку.

Отже, молода дівчина працює компаньйонкою у американської  примхливої ​​старої  дами. Вони їдуть відпочивати в Монте-Карло, де знайомляться з відомим аристократом Максиміліаном де Вінтером.  Дівчина відповідає на його залицяння, а потім і погоджується вийти за нього заміж.  Максиміліан  привозить молоду дружину в свій маєток Мандерлей, де близько року тому в затоці за незвичних обставин потонула його перша дружина Ребека.

Дівчина постійно чує розповіді про Ребеку, про її красу, гострий розум, світську чарівність, про її захоплення спортивними яхтами, і все сильніше усвідомлює свою сірість. Кімнати Ребеки замкнені і залишені такими, як в останній день її життя, як ніби господиня ось-ось повернеться. ..

Привид цієї жінки ніби переслідує молоду дівчину.  Їй ніколи не стати такою як вона…як Ребека! Але страшна таємниця оповила весь будинок… Що насправді сталось з колишньою дружиною Максиміліана де Вінтера? І чи насправді Ребека була такою, якою її описують інші?

Роман захоплює повністю, хочеться читати і читати, але читати неквапливо, насолоджуючись кожним рядком. Книга написана гарною літературною мовою, а описи Мендерлі просто шикарні, здається що ти дійсно там перебуваєш.

У тебе є чудова можливість побути у ролі детектива, адже таємниця, що криється у романі чекає саме на тебе…

 

   Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Текст писала 

Дар’я  Яцкевич

бібліотекар І категорії бібліотеки-філії для юнацтва

ЦБС для дорослих м. Миколаєва

Останнє редагування Понеділок, 30 березня 2015 18:12