Menu

project UBA

Діана Сеттерфілд - «Тринадцята казка»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

Хочу зізнатися: книгу придбала випадково – просто сподобалась обкладинка, а потім вона близько року стояла у моїй книжковій шафі. Таке буває, правда ж?! Але коли прийшов її час…відірватись від історії я вже не могла!

Ця книга для справжніх фанатів друкованої продукції та книжників. Відчувається, що і сам автор обожнює книги: «Таки є магія у словах. Якщо ними маніпулюють вправні та досвідчені руки, ви перетворюєтеся на їхнього заручника. Слова обплітають вас, наче павутиння, а коли ви настільки заворожуєтесь ними, що вже не в змозі поворухнутися, вони проходять крізь вашу шкіру, проникають у кров, паралізують думки, а потім беруть їх у полон. Потрапивши у ваше тіло, вони творять своє чаклунство.»

Хіба не так?

Отже, головна героїня – Маргарет Лі – біограф. Так складаються обставини, що Маргарет випала честь написати історію життя видатної письменниці, про яку достеменно нічого не відомо, лише одні вигадані нею ж історії щоб зацікавити публіку. І ось тут розпочинається неймовірна історія з ТА-КИ-МИ таємницями!!!

Події книги припадають на осінь та зиму і написана вона в дещо готичному стилі, але як же вона написана…!!! Мого словарного запасу не вистачає, щоб передати емоції. Читала я її влітку, але автор настільки вправно описує осінню та зимову пору, що мені здавалося, що за вікном кружляє жовте листя або ж вирує заметіль.

На обкладинці написаний вислів Елізабет Джейн Говард: «Кожен, хто візьме цю книжку, вже не зможе її відкласти. Тож візьміть її!» - я думала, що це черговий піар-хід маркетологів, але ні, це дійсно так і є! Неможливо її не дочитати!


 Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

 

Текст писала Горобець Олена,

провідний бібліотекар

Національної наукової медичної бібліотеки України

 

 

Останнє редагування Вівторок, 14 квітня 2015 13:53