Menu

project UBA

Люко Дашвар - «Мати все»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Раніше я віддавала перевагу класиці української літератури, черпала в цих творах все, чого мені бракувало в духовному розвитку. Але…трапився випадок, який змінив моє ставлення до сучасної української літератури, це книга  Люко Дашвар «Мати все».  І сьогодні, любий читачу, я можу порекомендувати тобі не один десяток книг сучасних українських авторів, які, на мою думку, варто було б прочитати і тобі. Кожен знайде в них те, що потрібне для нього.

Книга, про яку я хочу розповісти -  зараз на піку популярності, вона займає перші стрічки в рейтингах. Я впевнена, що ти прочитаєш її, не помічаючи ні часу, ні простору, ти житимеш  разом з героями та відчуєш те, що відчували і вони. Ти не помітиш межі між реальністю та вигадкою, ти повністю потрапиш у полон чар талановитої авторки роману.  Зразу виникає  питання: «Хто в це - Люко Дашвар?» та не поспішай, візьми розкрий книгу і почни читати і тоді все зрозумієш…

Сказати, що ця книга мене вразила – це не сказати нічого! Багато днів по тому, як я перевернула останню сторінку книги, моїми думками володіли герої роману. Думаючи про щось інше,  я знову і знову поверталась до прочитаного і пережитого. (Шановний читачу, я навмисно не вказую героїв та не переповідаю сюжету,  це бажання ти задовольниш читаючи роман). Я хочу, щоб ти відчув ту невгамовну жагу  дізнатись, яка ж інтрига захована в тих друкованих рядках.

Ось думки з мого читацького щоденника про талановиту українську письменницю Люко Дашвар: «читаю її книгу і дивуюся, як людина так тонко може підмітити та викласти на папері суть людських стосунків, які, на мою думку та на превеликий жаль, мають місце у нашому непростому сучасному світі, де панують підлість, розбещеність, зрада, егоїзм. Так, ми живемо та робимо вигляд, що у нас все добре, а ні ж ні…

Люди! Схаменіться! Подивіться на себе! Хто ви, згадайте яке ваше призначення. Прочитивши книгу Люко Дашвар «Мати все» ти зможеш відчути те, що відчуває небайдужа, наповнена змістом людська натура.

Книга читається на одному подиху, настільки майстерно автор змогла захопити мене неординарним сюжетом. Ти потрапиш у складний вир людських стосунків та переживань, а потім ще довго–довго будеш подумки згадувати та переосмислювати сюжет цієї непростої драми.

Дякую автору за цей щедрий подарунок.

 

Читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі!

 Текст писала Курочкіна Ірина,

бібліотекар Тарасівської бібліотеки–філії

Первомайської РЦБС

Миколаївської області

Останнє редагування Понеділок, 30 березня 2015 18:22