Menu

project UBA

Люсі-Мод Монтгомері - «Енн із Шелестких Тополь»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

У четвертій книзі ми дізнаємося, що Енн працює директором школи і винаймає кімнату у будинку з поетичною назвою Шелесткі Тополі, що знаходиться у Примарному провулку на острові Принца Едварда. Так, в такому поетичному місці може жити лише Енн!

Про усі останні події у житті дівчини, ми дізнаємося з її листів до свого коханого – Гілберта Блайта, який у цей час навчається на медичному факультеті. Її листи переповнені романтизму та кохання, і читати їх без маленьких добрих заздрощів просто неможливо!

«Хоча нинішній лист не буде любовним. У мене таке скрипуче перо, а я не можу писати любовних листів скрипучим пером…чи надто гострим…чи тупим»

«Добраніч, коханий, бажає тобі та, що є і завжди буде, найвідданіша твоя Енн Ширлі»

Варто зауважити, що книга вміщує у собі події за останні три роки  перед її одруженням з Гілбертом: «Коханий, я підійшла до нового повороту на шляху…Усього за кілька тижнів ми будемо належати одне одному довіку…»

Хіба це не казково?

Ми уже звикли, що де б не з’являлася Енн, вона умудряється зробити світ трішечки кращим, своєю доброзичливістю їй вдається примирити навіть затятих ворогів!

Книга наповнена комічними ситуаціями, які ще раз підтверджують: хоч Енн і виросла, але залишилась вона така ж сама як і на перших сторінках історії!

      Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

 

текст писала Горобець Олена,

провідний бібліотекар

Національної наукової медичної бібліотеки України

м. Києва

Останнє редагування Неділя, 29 березня 2015 12:47