Menu

project UBA

Олександр Гаврош - “Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу”

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

На верховинських горах, на українській карпатській землі, народився один з найвідоміших силових атлетів світу, найсильніша людина планети, неперевершений цирковий силач-артист – Іван Фірцак, більш знаний як Іван Сила, надзвичайно сильний – Кротон.

Пригодницька повість, авторства О. Гавроша, розповість читачам про життя цього уславленого чоловіка. Деякі силові трюки якого, досі ніхто не може повторити.

А що Ви знаєте про силу? Сила духу й бажання жити справедливо – ось, що таке сила нашого Івана.

Неймовірно захоплююча, легка розповідь про циркове життя, кохання між легкою гімнасткою та кремезним велетом, двома карликами і мавпочкою, підступність поліції та заздрість і ще безліч інших моментів у цьому творі.

Разом з трупою циркових артистів Ви перепливете океан і опинитесь у далекій Америці, відчуєте на собі азарт боротьби і безстрашність перед авто, що ось-ось має переїхати головного героя. Боксерський поєдинок у Великобританії разом з королевою теж побачите, ще й залізо навчитесь у серця складати.

Ця повість актуальна не лише для дітей, а й для дорослих, що вже забули, як це бути в дитинстві слабким силою, але міцним духом, як навчитись демонструвати свою фізичну силу, так щоб навколишні від цього лише раділи, а не потерпали. Ото ж, усі за силою до Івана Сили.

P.S. Не лише брати Клички, Олександр Усик й Василь Вірастюк з Вкраїнської землі відомі по усенькому світі.

 

      Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Відгук надано у рамках "Читацької Спартакіади", ініційованої Молодіжною секцією Української бібліотечної асоціації

 

текст писала Ганна Семак

Останнє редагування Неділя, 29 березня 2015 12:28