Menu

project UBA

Роберт Гелбрейт - «Поклик зозулі»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Для тих, хто ще не знає Роберт Гелбрейт – це Джоан Роулінг. Як тільки про це дізналася преса, книги Р. Гелбрейта стали бестселерами… Але мова не про те.

«Поклик зозулі» - це детектив, при тому, що детектив з перших сторінок.

Головний герой книги – Корморан Страйк – приватний детектив, якого вигнала з дому кохана, він не має коштів на власне житло, тому проживає у робочому кабінеті. Останнє, що у нього залишилося – це офіс,  який от-от заберуть за несплату кредитів.

Та не все так погано, до Корморана звертається  брат відомої моделі з проханням розслідувати її трагічну загибель декілька місяців тому. Усі впевнені, що то було самогубство, адже ні свідків, ні ДНК, ні чужих відбитків пальців знайдено не було. Єдине – це чоловічий голос у квартирі, який чула сусідка загиблої Лули, але й та сусідка була любителькою кокаїну, тому її слова не авторитетні у цій справі.

Досить цікава сюжетна лінія побудована між Страйком та його «тимчасовою» секретаркою Робін. Мені цікаво було спостерігати, як із «непотрібної» працівниці Робін стає незамінною помічницею.

Спочатку, мені ця історія здалася досить простенькою, але, симпатизуючи головному героєві, я вирішила її все ж таки дочитати – і не пожалкувала! Спробуйте і Ви разом із Страйком з’ясувати усі подробиці смерті топ-моделі Лули!

      Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Відгук надано у рамках "Читацької Спартакіади", ініційованої Молодіжною секцією Української бібліотечної асоціації

 

текст писала Горобець Олена,

провідний бібліотекар

Національної наукової медичної бібліотеки України

м. Києва

Останнє редагування Неділя, 29 березня 2015 12:12