Menu

project UBA

Жоель Діккер - «Правда про справу Гаррі Квеберта»

 

"Бібліотекарі рекомендують..."

 

Рецензію на дану книгу я знайшла в одному із жіночих журналів, тому не покладала великих надій на сюжет. Але, пошукавши в Інтернеті відомості про автора та його творіння я була шокована, виявляється ця книга – бестселер 2012 року, а я чомусь не те що не знала про її існування, а навіть не чула ніяких відгуків! Звісно, штамп бестселера ще ні про що не говорить, але однозначним є те, що цю книгу за два роки прочитала дуже велика кількість людей. Рішення було прийняте: треба прочитати!

У шедеврі (не побоюсь цього слова) простежується головна лінія – це нещасне кохання Гаррі та Ноли. Чому воно нещасне? – А тому, що Гаррі 37 років, а Нолі лише 15. Хочу відразу заперечити схожість сюжету с «Лолітою» Набокова – це зовсім не те!

Не буду розповідати усі подробиці сюжету, але скажу ще декілька слів – це перш за все детектив, а не любовний роман. Усі події висвітлюються через призму 33-річної давності.

У книзі є місце міцній чоловічій дружбі, лебединому коханню, боксу, убивству та письменництву. У своєму відгуку я зупинилася лише на любовній лінії, а от про всі супутні течії ви дізнаєтесь під час незабутньої подорожі у часі на 33 роки назад.

Отже, з прочитаного мною можна зробити висновок, що: КНИГА НЕЗВИЧАЙНА! Вона захоплює читача, приблизно,  з 5-10 сторінки та вже не відпускає!

 

 

 Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.

Текст писала Горобець Олена,

 

провідний бібліотекар

 

Національної наукової медичної бібліотеки України

 

Останнє редагування Понеділок, 30 березня 2015 18:16