

Відгуки на цікаві видання
"Читачі рекомендують..."
Ні, це не короткий зміст серіалу. Книга в оригіналі називається «Shopping, Seduction & Mr. Selfridge» і є дуже подобною документальною працею про становлення великих універмагів (тих, що зараз називаємо торгівельними центрами) в США та Англії. Не спішіть позіхати. Це одна з найзахоплюючих і найцікавіших книжок, які я коли-небудь читала. Погодьтеся, краще ніж життя не вигадає жоден автор. А Лінді Вудхед досліджує ті події, що відбувалися наприкінці XiX-на початку XX століття і надзвичайно цікаво пише про них.
"Читачі рекомендують..."
Цікавий детектив, що розігрується у замкненому просторі. Фешенебельна яхта на десять кают пливе вздовж скандинавського узбережжя. Це прес-тур, присвячений запуску нового туристичного маршруту класу люкс. На борту, окрім господарів яхти та їх друзів, – журналісти туристичних видань, ведучі світської хроніки, фотографи. В коло журналістів раптово потрапляє і Лора. Вона теж журналістка, але такі заходи зазвичай відвідує головна редакторка журналу, до того ж, перед самим від’їздом з Лорою стався неприємний випадок, тобто були всі шанси, що вона не потрапить до цієї шикарної компанії.
"Письменники рекомендують..."
Обожнюю детективи, в юності мріяла стати психологом, а ще... невблаганно збігає літо! Що може бути доречнішим у ці останні літні дні, спраглі за психологічними детективами, як не "Літо психіатра"?
"Письменники рекомендують..."
Тема Часу глибоко бентежила мене впродовж багатьох років. У мене було безперервне змагання з Ним, мені Його постійно бракувало, навіть накочувались депресивні думки через шалений Його плин. І лише рік тому я, здається, примирилась із Ним. Із Часом. Просто зупинилась, видихнула й дещо втямила. Що ця гонитва просто безглузда, бо живеш у химерному очікуванні примарного Майбутнього, шкодуєш за втраченим невиразним Минулим, у той час як Теперішнє невблаганно витікає повз. Й ти мовби лишаєшся ні з чим. Відколи припинилась моя боротьба з Часом – маю гармонію, і чимдалі – тим більше волію позачасовості, а іноді й гублюсь у Ньому, не знаючи, який день, яке число, про години й узагалі "мовчу"))
"Читачі рекомендують..."
Це книга для тих, хто любить саги. Причому не в дусі «Саги о Форсайтах» чи «Ста років самотності» (які, до речі, дуже поважаю), а саги в первісному розумінні цього слова – тобто, казки. За стилем і настроєм «Дім на межі ночі» нагадує «Перстень Левеншельдів» Сельми Лагрльоф – там тісно переплетене реальне життя, легенди, казки, доля людей з долею і духом міста, в якому вони мешкають.
"Бібліотекарі рекомендують..."
Чесно кажучи, цю книгу мені було в сто разів краще читати, ніж писати про неї. Враховуючи той факт, що книга підкорила моє серце як один з яскравих прикладів першокласного детектива, не сказати про неї я просто не маю права. Так вже сталось, що дуже часто бачила її у відгуках провідних вітчизняних та закордонних букблогерів, тож беззаперечно для себе вирішила прочитати. І не помилилась у виборі.
"Бібліотекарі рекомендують..."
Для любителів містики та хоррору ця книга стане в пригоді, адже від неї справді холоне кров. Це якраз той приклад літератури, що його варто рекомендувати прихильникам подібного жанру.
"Бібліотекарі рекомендують..."
З творчістю цього автора я почала знайомство саме з цієї книги, то й не дивно, адже попередні його творіння не досягли такого успіху! Саме його роман «Амстердам» отримав Букерівську премію, решта виявились не такими суттєвими. «Амстердам» - це життєва, реалістична та дещо депресивна історія.
"Бібліотекарі рекомендують..."
Наше життя влаштоване так, щоб хоча б іноді ми замислювались над тим, що відбувається навколо. Зупинились та спробували пригадати, коли востаннє відпочивали, ходили до театру, мріяли, спостерігаючи як сідає сонце. Але, попри ваші особисті плани, в житті відбуваються речі, які повинні відбуватись, все стається так, як має бути. Складається враження, що хтось заздалегідь приготував певний життєвий бланк, в який ти так вправно і без усілякого остраху вписуєш своє ім’я. Думки мої можуть здатись вам досить дотепними і, напевно, шаленими, але ж невже ви жодного разу хоч на хвильку не думали про такі речі?
"Читаємо разом з дітьми..."
Свято пригод, не інакше!
“Присягаюся геометрією - вашому малюку це сподобається!”
Напевно, саме так промовив би капітан Медіан, якби хтось мав змогу запитати в нього враження щодо цієї книжки. Адже у ній є пірати, розбійники, викрадачі проти відчайдуха Дмитрика Метелко, робота Кібрика та сміливого капітана. У ній є ціла країна ледарів, що прагне підкорити миролюбних працелюбів. У ній є гора немитого посуду, що стає відмінною зброєю проти загарбників. А дівчинка Невмія виявляється доволі доброю та спритною до навчання, адже за роботу береться сама Тягнучка!