

Відгуки на цікаві видання
"Бібліотекарі рекомендують..."
Как то я, незаметно для себя, погрузилась в мир изучения мужчин и психологии отношений. Хочу поделиться своими наблюдениями и впечатлениями.
Если ваш муж вас не понимает или ещё хуже – вы его не можете понять, наверное, вы разговариваете на разных языках (это тот случай, когда вы хотите понять чего хочет ваш хомяк, но, увы, не понимаете его… по крайней мере, со стороны выглядит так). Именно это является основой самой книги.
"Читаємо дітям..."
«Магічне дерево: Червоний стілець Анджея Малешки» в дуже хорошому перекладі з польської Bozhena Antonyak, видавництва Урбіно направду хороша книжка в усіх значеннях.
Про мою любов до польської літератури певно вже всі знають, то ж і ця книженція не розчарувала: весело, цікаво, смішно, є про що поговорити і що обговорити з дітьми. Книжка розрахована на дітей молодшого та середнього шкільного віку, але я сама, не маючи терпіння чекати на дітей, прочитала книжку з превеликим задоволенням.
"Бібліотекарі рекомендують..."
ЇЇ звали Ліббі Дей, і їй було сім років, коли вона втратила родину: маму та двох старших сестер. Минуло 25 років, як уві сні… З часу того страшного вбивства родини і до сьогодні Ліббі була повністю впевнена, що вбивця несе своє покарання, що він заслуговує на довічне життя у в’язниці, не зважаючи на те, що це її рідний брат.
"Бібліотекарі рекомендують..."
Великих незручностей у пошуку наступної книги для читання я не маю, адже є категорія в мене, яка йде під хештегом #меніпорекомендували. Тож часто доводиться читати не зовсім те, що привернуло би мою увагу, обирай би я книгу самостійно. Цього разу, з великим подивом для себе, я просто проковтнула роман-маніфест (як називає своє творіння сам автор) «Сутінки» Дмитра Глуховського. До речі, автор відомий багатьом своїм фантастичний бестселером «Метро 2033».
"Письменники рекомендують..."
Цю книжку не можна читати похапцем, інакше вона "пройде повз". Вона – для читання неспішного, вдумливого. Тоді поволі розчинятиметься у свідомості, мов цукор у теплому чаї, наповнюючи єство багатозначним виразним змістом.
"Бібліотекарі рекомендують..."
Тріумф «Дівчини у потягу» Поли Гоукінз мені незрозумілий. Книгу читати почала, і ось дивина, так і не дочитала (що дуже на мене не схоже). До екранізації я також ще не добралась, але то все попереду. Питання письменницької майстерності автора залишається для мене відкритим, але, безумно, важливо для себе вирішити, як так сталося, що Пола Гоукінз входить до списку найбагатших письменників світу: завдяки вдалій маркетинговій кампанії чи вже настільки талановита вона?
"Бібліотекарі рекомендують..."
У нашому сучасному світі дуже важко дати визначення поняттям «нормальність-ненормальність» і я думаю багато хто зі мною в цьому погодиться. Так само дуже просто назвати людину «дивною», якщо вона не схожа на інших. Дуже важко, але при цьому так звично прикидатись ненормальним, аби тобі не заподіяли зайвої шкоди, при цьому впевнено вважаючи, що життя тебе і без того занадто пошкодило… Дуже важко боротись проти системи, коли ти заздалегідь впевнений, що програєш. Про це і ще багато чого цікавого зараз піде мова.
"Читачі рекомендують..."
Якщо б книжка «Man and Boy, или История с продолжением» авторства Тоні Парсонcа не була в мене в списках флешмобу в одній із книжкових груп, то я, скоріше за все, за неї не взялася б. Просто це не моя тема, і зараз я розкажу чому.
Найперше – хочу попередити, що по сюжету буду трішки спойлерити, але ці спойлери все одно є в анотації до книжки, а ще вони(як на мене) прогнозовані і зрозумілі читачу буквально після кількох сторінок читання.
"Бібліотекарі рекомендують..."
«Гідність людини вимірюється не кількістю тих, хто в'ється навколо нього, коли він на самому піку успіху і успіху, але здатністю пам'ятати, хто протягнув йому руку на годину негоди...»
"Бібліотекарі рекомендують..."
Я вже писала наскільки скептичне ставлення в мене до романів про кохання. Чи то в кохання я не вірю, чи просто аж занадто ванільно вони його описують. Бувають, звичайно, моменти, коли заманеться чогось романтичного, аж дух захоплює…Тоді поринаю в атмосферу, сповнену романтичних пригод та стосунків (але це відбувається дуже рідко).